AKTUALITET, 21 Prill 2022, 22:15

Panik te Komuna e Parisit, 26-vjeçarja tenton të hidhet nga ballkoni i banesës

Panik te Komuna e Parisit, 26-vjeçarja tenton të hidhet nga ballkoni

Një 26 vjeçare ka tentuar të hidhet nga kati i dytë i shtëpisë. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur te Komuna e Parisit në Tiranë.

Njoftimi:

“Më datë 21.04.2022, te Komuna e Parisit, në rrugën “Mihal Popi”, ka tentuar të vetëhidhet nga kati i dytë i banesës ku banon, shtetasja K. E., 26 vjeçe, e cila dyshohet se vuan nga probleme të shëndetit mendor”, thotë policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.