AKTUALITET, 22 Shtator 2022, 22:34

"Martinaj i dha opozitës mandatin e katërt në Lezhë!"/ Deklarata e fortë e Artan Hoxhës

"Martinaj i dha opozitës mandatin e katërt në

Gazetari Artan Hoxha, i ftuar në emisionin "Të Paekspozuarit" në MCN TV, ka deklaruar se Ervis Martinaj, bosi i lojrave të fatit dhe krimit të organizuar, që tashmë rezulton i zhdukur dhe me gjasa i vrarë nga rivalët, ka qenë i përfshirë në zgjedhjet e 25 prillit. 

Sipas Hoxhës, Ervis Martinaj ka mbështetur opozitën në zgjedhje. 

Hoxha deklaroi se opozita e ka marrë mandatin e katërt në Lezhë, vetëm falë Martinajt. 

"Ervis Martinaj i ka dhënë opozitës mandatin e katërt në Lezhë. Ka qenë shumë e rrezikuar mandati i katërt  dhe është futur Martinaj për t'i dhënë mandatin e katërt", deklaroi Hoxha në TPZ.