AKTUALITET, 29 Mars 2023, 16:50

Gara për Tiranën, ish-deputetja e PD-së do të kandidojë për PDIU-në

Gara për Tiranën, ish-deputetja e PD-së do të kandidojë

Ish-deputetja e PD, Lajla Përnaska, do të garojë për Bashkinë e Tiranës në zgjedhjet e 14 majit.

Përnaska në këto zgjedhje do të garojë për Partinë Drejtësi, Integrim dhe Unitet.

Kështu, ajo do të jetë përballë Erion Veliajt, Belind Këlliçit, Arlind Qorit dhe Roland Bejkos.