LIFESTYLE, 24 Maj 2022, 19:46

Po raportonte live, tifozi i Fejnordit puth gazetaren e Klan News (foto)

Po raportonte live, tifozi i Fejnordit puth gazetaren e Klan News (foto)

Një numër i lartë tifozësh të Fejnordit kanë mbërritur në Tiranë, për të ndjekur ndeshjen mes skuadrës së tyre dhe Romës, në finalen e Conference League.

Të shumta kanë qenë rastet kur gazetarët shqiptarë kanë intervistuar tifozët.

Po raportonte live, tifozi i Fejnordit puth gazetaren e Klan News (foto)

Por një surprizë e papritur i ka ndodhur një gazetareje shqiptare, e cila ishte duke raportuar nga Tirana në lidhje me atmosferën e tifozëve të Fejnordit.

Po raportonte live, tifozi i Fejnordit puth gazetaren e Klan News (foto)

Befas njëri prej tyre i është afruar dhe e ka puthur.

Po raportonte live, tifozi i Fejnordit puth gazetaren e Klan News (foto)

Jo vetëm kaq, por tifozi ka bërë edhe shenjën e zemrës me duar bashkë me gazetaren dhe më pas e ka puthur përsëri.

Po raportonte live, tifozi i Fejnordit puth gazetaren e Klan News (foto)