LIFESTYLE, 18 Maj 2022, 11:53

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj zbulojnë një “sekret” nga martesa e tyre

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj zbulojnë një “sekret”

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë një nga çiftet më të dashur shqiptar. Dyshja e famshme janë prej disa vitesh bashkë. Së fundmi, dyshja e famshme kanë ndarë disa fotografi të veshur si nuse dhe dhëndër ndërsa kanë zbuluar dhe një sekret që nuk e kemi ditur më parë.

Edhe pse dihej se ata janë martuar ligjërisht nuk dihej se ata kanë lidhur kurorë që nga viti 2019. Këtë detaj e kanë zbuluar vetë ata krahas fotografive që kanë publikuar. Mr & Mrs Prelvukaj. Të martuar që prej vitit 2019″, ka shkruar çifti krahas fotove.

Kujtojmë që pak kohë më parë, kur u pyet se kur do të bëjnë një dasmë, Eni tha: “Nuk besoj se do të bëj dasmë. Çdo ceremoni simbolike e kemi bërë vetëm me familjet tona.”

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj zbulojnë një “sekret”

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj zbulojnë një “sekret”

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj zbulojnë një “sekret”

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj zbulojnë një “sekret”