LIFESTYLE, 6 Nëntor 2023, 14:31

Brad Pitt dhe Ines de Ramon bëjnë daljen e tyre të parë si çift në një ngjarje të rëndësishme

Brad Pitt dhe Ines de Ramon bëjnë daljen e tyre të parë si

Ylli i Hollivudit, Brad Pitt dhe partnerja e tij, Ines de Ramon, më në fund kanë bërë debutimin e tyre të parë si çift në Gala-në e 12-të vjetore Art+Film.

Sipas People Magazine, burimet e panë dyshen e dashur në ngjarjen e organizuar nga Muzeu i Artit i Qarkut të Los Anxhelosit (LACMA) të shtunën.

Kjo është paraqitja e parë zyrtare e aktorit dhe stilistes së bizhuterive, të cilët u panë së bashku vitin e kaluar në nëntor në një koncert në Los Angeles.

Sipas raportit, çifti vendosën të mos pozojnë për foto, por burimet e pranishme kanë treguar një marrëdhënie të gjallë dhe të ngrohtë.

“Ata ishin shumë të dashur. Duke qeshur dhe bërë shaka me të gjithë rreth tyre,” tha për People burimi. “Ata dukej se po kalonin një kohë të mirë.”

Gala Art+Film u drejtua nga Eva Choë dhe aktori Leonardo DiCaprio, një bashkëpunëtor i shpeshtë i Pitt. Veprimtaria iu kushtua nderimit të regjisorit të mirënjohur David Fincher, të cilin Pitt e prezantoi me një nderim të përzemërt.

Pitt dhe Fincher kanë punuar së bashku në disa projekte të suksesshme, përfshirë Se7en (1995), Fight Club (1999) dhe The Curious Case of Benjamin Button (2008).

Kjo dalje e fundit publike pason një verë romantike që çifti kaloi së bashku, me burime që e përshkruajnë lidhjen e tyre si “shumë të fortë”.