AKTUALITET, 10 Prill 2023, 19:32

Sondazh/ Belo ka premtuar transport me autobusë falas në Tiranë. A i besoni këtij premtimi?

Sondazh/ Belo ka premtuar transport me autobusë falas në Tiranë.

Kandidati i Sali Berishës dhe Ilir Metës për Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi (Belo), ka premtuar transport me autobusë falas në Tiranë. A besoni se ky premtim mund të realizohet? Shprehni mendimin tuaj në sondazhin e mëposhtëm! 

Poll