AKTUALITET, 10 Prill 2023, 17:11

“Silvio do të jetë gjithnjë frymëzim!”, Meta hap arkivin dhe nxjerr foton me Berlusconin: Lutemi për shërimin e tij

“Silvio do të jetë gjithnjë frymëzim!”, Meta hap

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta i është bashkuar urimeve për shërimin sa më të shpejt të ish-kryeministrit italian, Silvio Berlusconi, i cili po kalon ditë të vështira për shkak të një sëmundjeje.

Përmes një mesazhi në ‘Facebook’ Meta theksoi se Berlusconi është frymëzim për të gjithë.