AKTUALITET, 17 Tetor 2022, 12:07

Gjendet e mbytur një 60-vjeçare në Durrës, dyshimet e policisë

Gjendet e mbytur një 60-vjeçare në Durrës, dyshimet e

Një 60-vjeçare është gjetur e mbytur ditën e sotme në lagjen nr.13 Durrës.

Dyshimet e para të policisë janë se ajo është mbytur duke u larë në det, ndërsa vijon puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 11:30, në lagjen nr.13 Durrës, dyshohet se është mbytur duke u larë në det, shtetasja Sh. S., 60 vjeçe, banuese në Tiranë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.