BALLKAN, 20 Maj 2023, 17:21

E përplasi babai aksidentalisht me makinë, ndërron jetë 3-vjeçarja

E përplasi babai aksidentalisht me makinë, ndërron jetë

Një aksident i rëndë është raportuar në Greqi, ku babai ka aksidentuar fëmijën e tij. Ngjarja ka ndodhur në Kissamos të Chania, ndërsa vogëlushja ka ndërruar jetë pasditen e sotme në spital.

Vogëlushja është përplasur me makinë nga babai i saj, teksa ky i fundit lëvizte mjetin.

Sipas informacioneve të ERT, mjekët e mbajtën nën vëzhgim vajzën, ndërkohë ajo nuk bëri asnjë reagim dhe për pasojë ndërroi jetë. Policia po zbardh ende detajet se si ka ndodhur ngjarja e rëndë.