BALLKAN, 13 Mars 2023, 15:05

Bie nga lartësia e pallatit ku punonte, ndërron jetë 55-vjeçari shqiptar në Greqi

Bie nga lartësia e pallatit ku punonte, ndërron jetë

Ngjarja ku ka humbur jetë shqiptari ka ndodhur mesditën e së shtunës në Kalkida të Greqisë.

Në rrethana të paqarta, një 55-vjeçar, gjatë punimeve në një pallat, ka rënë nga skela nga një lartësi e madhe, ndërsa ka përfunduar në asfalt dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Në spitalin e Kalkidës ku u transferua, ai thjesht u shpall i vdekur.