AKTUALITET, 27 Nëntor 2022, 13:56

Përfshihet nga flakët një banesë në Kurbin

Përfshihet nga flakët një banesë në Kurbin

Një banesë është përfshirë nga flakët mesditën e sotme në fshatin Zhejë të Kurbinit.

Forcat zjarrfikëse ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

Nuk dihet ende nëse ka apo jo persona të lënduar si pasojë e zjarrit si dhe as shkaqet e rënies së tij.