AKTUALITET, 18 Mars 2023, 15:02

"Një nder në këtë ditë të bukur pranvere"/ Yuri Kim del shëtitje me Bajram Begajn te Liqeni

"Një nder në këtë ditë të bukur
Kim dhe Begaj

Ambasadorja amerikane Yuri Kim njoftoi se e ka kaluar paraditen e kësaj të shtune duke shëtitur me presidentin Bajram Begaj në kodrat e Liqenit Artificial. 

Në një postim në rrjete sociale thotë se ndihet e nderuar sa herë diskuton me Begajn.

“Gjithmonë një nder të kaloj kohë me Presidentin Bajram Begaj, por veçanërisht për të ecur dhe folur së bashku në këtë ditë të bukur pranvere në Tiranë”, shkroi Kim ndërsa publikoi fotografinë nga Liqeni Artifical i Tiranës.