AKTUALITET, 28 Nëntor 2022, 12:24

Kryemadhi: Gëzuar Shqipëri 110 vjetorin e pavarësisë!

Kryemadhi: Gëzuar Shqipëri 110 vjetorin e pavarësisë!

Deputetja e Partisë së Lirisë Monika Kryemadhi ka uruar të gjithë shqiptarët shqiptar kudo që ndodhen në lidhje me 110 vjetorin e Pavarësisë.

Përmes një postimi në facebook, Kryemadhi ka ndarë momente nga nderimet që ajo ka kryer Ditën e Flamurit.

Postimi i plotë:

Nderojmë sot me krenari si çdo shqiptar anë e mbanë botës ditën e Flamurit tonë Kombëtar. Gëzuar Shqipëri 110 vjetorin e pavarësisë. Zoti e bekoftë Shqipërinë dhe shqiptarët.