AKTUALITET, 30 Nëntor 2023, 18:56

EMRI/ Akuzohet për përfshirje në trafik droge, ndalohet shefi i Shërbimit të Kufirit në Korçë

EMRI/ Akuzohet për përfshirje në trafik droge, ndalohet shefi i

Agjencia e Mbikëqyrjes Policore ka ndalur kryekomisarin, Stilian Pasho.

Mësohet se Pasho ka detyrën e Shefit të Sektorit te Shërbimeve të Kufirit në Drejtorinë Vendore te Kufirit dhe Migracionit Korçë.

Pasho dyshohet se është përfshirë në “Trafikim të narkotikëve”.