AKTUALITET, 21 Janar 2023, 14:46

Denoncimi i PL/ Tedi Blushi: Premtimet e Erion Veliajt janë bërë si balta në "Astir"! (Video)

Denoncimi i PL/ Tedi Blushi: Premtimet e Erion Veliajt janë bërë

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë, Tedi Blushi ka zbritur në terren, në zonën e "Astirit", ku sipas tij, ka prekur vetëm Tiranën e vërtetë, përtej fasadës që propagandon Erion Veliaj.

Reagimi i Tedi Blushit

Sot, në zemër të "Astirit", nga ku Erion Veliaj u pati premtuar banorëve se nuk do të shkelnin më në baltë dhe gropa me ujë!

Tetë vite në krye të Bashkisë, premtimet e tij janë bërë si balta në "Astir".

Nuk pati kohë të mbushte gropat se mendoi të mbushte vetëm xhepin e vet me paratë e aferës së inceneratorit dhe lejeve të ndërtimit.

Erion, si duhet të kalojnë banorët për të shkuar në shtëpitë e tyre?

14 Maj #NdryshimMeCdoCmim