AKTUALITET, 29 Maj 2023, 10:45

Tërmet në Mirditë, lëkundjet ndihen edhe në Tiranë

Tërmet në Mirditë, lëkundjet ndihen edhe në Tiranë

Një tërmet është regjistruar paraditen e sotme në Mirditë.

Nga të dhënat e IGJEUM, termeti me magnitudë 3.7, e ka pasur epiqendrën në Fan të Mirditës.

Mësohet se lëkundjet janë ndjerë edhe në Tiranë, dhe disa qytete të tjera të vendit.

Tërmet në Mirditë, lëkundjet ndihen edhe në Tiranë