LIFESTYLE, 14 Maj 2022, 10:09

VIDEO/ Ja si Donald Veshaj imiton Bora Zemanin

VIDEO/ Ja si Donald Veshaj imiton Bora Zemanin

Mbrëmjen e djeshme në  “Më lër të flas” ishte e ftuar modelja Adrola Dushi.

Gjatë emisionit u zhvillua loja e Tinder-it, ku Adrola Dushi duhej të gjente një “partner”.

Një ndër kandidatët ishte Mevlan Shaba, i cili u përzgjodh nga modelja.

Në këtë moment Donaldi imitoi moderatoren Bora Zemani gjatë emisionit “Përputhen”.

“Mendoj që Mevlani të ulet dhe të ndjekim klipin e Mevlanit dhe Adrolës. Shihemi pas pak…apo nuk ka lidhje”, tha ai duke shkaktuar të qeshura në publik.

Kujtojmë se këto janë fjalët e Borës para çdo takimi që transmetohet në “Përputhen”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Më lër të flas (@melerteflas.tch)