LIFESTYLE, 11 Maj 2022, 23:15

Klea Huta: Donaldi dhe Romeo Veshaj më kanë marrë bashkëshortin!

Klea Huta: Donaldi dhe Romeo Veshaj më kanë marrë

Moderatorja Klea Huta ka treguar me humor se tashmë bashkëshortin, Elgitin ia ka marrë Romeo dhe Donaldi.

E ftuar mbrëmjen e sotme në “Goca dhe Gra”, Klea tha se pas koncerteve që Elgiti po mban me binjakët Veshaj, kalojnë shumë pak kohë së bashku.

“Nuk po e shoh në shtëpi unë e shkreta. Po e sheh Romeo dhe Donaldi më shumë se unë. Ai dhe unë kemi zgjedhur të rrime me nëjri tjetrin në profesionin që kemi. Ne që në fillim, Giti punonte deri vonë në studio, besimi ka qenë i  konsoliduar. Ja kam lënë gjithë lirinë time. Kontrolli e shkatërron martesën”, tregoi Klea.