LIFESTYLE, 3 Prill 2023, 18:58

Shawn Mendes fotografohet me gruan 27 vite më të madhe, doktoreshën me të cilën flitet se është në lidhje

Shawn Mendes fotografohet me gruan 27 vite më të madhe,

Shawn Mendes dhe e dashura e tij e përfolur prej kohësh, kiropraktorja Dr. Jocelyne Miranda u panë duke u shoqëruar në Los Angeles të dielën. 

Një kiropraktor është një profesionist i kujdesit shëndetësor i fokusuar në diagnostikimin dhe trajtimin e çrregullimeve neuromuskulare, me theks në trajtimin përmes rregullimit manual dhe/ose manipulimit të shtyllës kurrizore.

Sensacioni 24-vjeçar i muzikës ishte veshur me një xhup gri të hapur me kapuç dhe pantallona të shkurtra të zeza, shkruan DailyMail.

Ndërkohë, e dashura e tij 51-vjeçare me të cilin del rregullisht – kishte veshur një xhup me ngjyrë të çelur me pantallona të shkurtra të vogla të bardha.

Ata u panë duke mbërritur në shtëpinë e tij në Los Angeles pas një shëtitjeje.

Muajt e fundit është përfolur se ata janë në një artikull, por ende nuk është konfirmuar se ata janë më shumë se miq.

Miranda mbante një palë syze dielli mbi sytë e saj dhe i tërhoqi flokët e errët në një topuz.

Këngëtari i hitit “Treat You Better” kishte një palë mustaqe modeste dhe flokët e tij ishin të prera mjeshtërisht.

Dyshja ndezën fillimisht thashethemet për një romancë të re korrikun e kaluar, pasi drekën së bashku.

Që atëherë, ata janë parë së bashku në dalje të ndryshme dhe Jocelyne është parë shpesh në shtëpinë e tij në West Hollywood.

Ajo gjithashtu mori pjesë në një festë me Shawnin në shkurt, ku ajo ishte e veshur me një veshje lëkure seksi me çizme të gjata deri në kofshë.

Jocelyne ka punuar si kiropraktorja e tij personale që nga viti 2018 dhe madje ka udhëtuar me të gjatë turneut në vitin 2019.

Që nga viti 2021, këngëtari me origjinë kanadeze thuhet se është beqar pasi u nda me këngëtaren Camila Cabello, 25 vjeçe.

Miranda ka punuar me yje të tjerë të famshëm si: Justin dhe Hailey Bieber dhe supermodelja Kendall Jenner.