LIFESTYLE, 1 Shtator 2022, 19:25

FOTO/Me bikini si rrallëherë, Nevina Shtylla shfaqet ndryshe në bregdet

FOTO/Me bikini si rrallëherë, Nevina Shtylla shfaqet ndryshe në

Nevina Shtylla është një nga vajzat e ekranit që ka spikatur gjithmonë për thjeshtësinë e saj. Ajo ka ruajtur gjithmonë një imazh të qeshur, duke i bërë të gjithë për vete.

FOTO/Me bikini si rrallëherë, Nevina Shtylla shfaqet ndryshe në

Mirëpo, së fundmi, Nevina i ka surprizuar të gjithë pasi ka publikuar në Instagram një foto nga pushimet, teksa shfaqet buzë detit e veshur me bikini. Ajo e ka shoqëruar këtë foto sensuale me një mesazh tepër domethënës.

“Nëse mund të kërcesh dhe të jesh i lirë dhe të mos turpërohesh, mund të sundosh botën”, ka shkruar Nevina krahas fotos.

FOTO/Me bikini si rrallëherë, Nevina Shtylla shfaqet ndryshe në

Kujtojmë që moderatorja ditën e djeshme “i trazoi” të gjitha mediat rozë, pasi ndau një foto në të cilën shfaqej me barkun e rrumbullakosur. Por më vonë zbuloi se ishte thjesht një reklamë.