LIFESTYLE, 1 Shtator 2022, 18:30

FOTO/ Thuhet se janë të lidhur, Evi Reçi dhe Kledi Hysa kapen “mat” pranë njëri-tjetrit

FOTO/ Thuhet se janë të lidhur, Evi Reçi dhe Kledi Hysa kapen

Prej disa kohësh, në mediat rozë po përflitet se ish-konkurrenti i “Big Brother VIP”, Kledi Hysaj dhe këngëtarja, janë në një lidhje dashurie.

Ndonëse, asnjëra nga palët nuk e ka pranuar, duket se daljet e shumta publike, ku dyshja shfaqen bashkë kanë konfirmuar gjithçka.

Së fundmi, dyshja janë parë duke u ulur në një nga lokalet e Tiranës së bashku me disa miq të tyre ku dukeshin shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Mesa duket ata tashmë nuk e fshehin marrëdhënien e tyre dhe dalin lirshëm.

FOTO/ Thuhet se janë të lidhur, Evi Reçi dhe Kledi Hysa kapen

FOTO/ Thuhet se janë të lidhur, Evi Reçi dhe Kledi Hysa kapen

FOTO/ Thuhet se janë të lidhur, Evi Reçi dhe Kledi Hysa kapen