LIFESTYLE, 4 Shtator 2023, 15:40

Fansi shpenzoi paratë e mobileve për të blerë biletat e koncertit, këngëtari befason me veprimin e tij

Fansi shpenzoi paratë e mobileve për të blerë biletat e

Drake i dha një shumë marramendëse parash një fansi që shpenzoi paratë e mobileve për biletat e “It’s All A Blur Tour”.

Në ndalesën e fundit të turneut të Drake në Las Vegas, reperi po fliste me audiencën dhe vuri re dikë që mbante një tabelë. Posteri thoshte se burri i shpenzoi paratë me të cilat duhej të blinte mobilet për dy bileta koncerti.

“Ai mban një tabelë që thotë, “Drake, kam shpenzuar paratë e mia të mobileve në dy shfaqjet e tua, OVO përjetë,” shpjegoi ai në një klip dhe më pas shtoi: “E di çfarë, njeriu im, për paratë e tua të mobileve do të të jap 50.000 dollarë, sepse të dua. Sigurohuni që ai të marrë paratë e tij sonte.”, tha Drake.

Këngëtari u shpreh se “kjo është jeta dhe se njerëzit nuk mund të jenë kurrë të vetëdijshëm se çfarë po kalon tjetri”. Rikujtojmë se muajin e kaluar, Drake i dhuroi një çantë Chanel një gruaje gjatë një prej koncerteve të tij në Crypto.com Arena.