AKTUALITET, 25 Nëntor 2021, 11:55

Rruga drejt 11 dhjetorit/ Berisha: Sot Kuçova pret Foltoren e Shpresës

Rruga drejt 11 dhjetorit/ Berisha: Sot Kuçova pret Foltoren e

Ish kryetari i PD-së, Sali Berisha postoi një video në prag të Foltores së Kuçovës.

Ky takim do të zhvillohet sot në orën 17:00 në kinemanë e qytetit.

“Sot në ora 17:00 në Kinemanë ‘Kadri Roshi’ të qytetit të Kuçovës mbahet Foltorja me demokratët dhe demokratet e Kuçovës dhe Urës,” shkruan Berisha.

Në video shihet pamje nga ditët e arta të Partisë Demokratike, kur tubimet në Kuçovë ishin masive.