AKTUALITET, 19 Qershor 2024, 14:31

Rama nxjerr videon e tifozëve kuqezinj në rrugët e Hamburgut: Promovimi më i mirë për Shqipërinë turistike

Rama nxjerr videon e tifozëve kuqezinj në rrugët e Hamburgut:

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamje të tifozëve kuqezinj në rrugët e Hamburgut.

“Hamburgu kuqezi

Respekt e mirënjohje për të gjithë shqiptarët që po e luajnë mrekullisht rolin e lojtarit të 12-të të Kombëtares, jo vetëm në shkallët e stadiumeve të Europianit, po edhe në rrugët e Gjermanisë, duke lënë mbresa të shkëlqyera në opinionin publik gjerman e jo vetëm dhe duke i bërë kështu edhe promovimin më të mirë Shqipërisë Turistike”, shkruan Rama.