AKTUALITET, 13 Maj 2022, 23:07

E rëndë në Greqi, shqiptari plagoset me armë gjahu

E rëndë në Greqi, shqiptari plagoset me armë gjahu

Një shqiptar është plagosur me armë gjahu në Greqi.  Mediat greke shkruajnë se ai është transportuar me urgjencë në spitalin e “Papageorgiou” në Selanik.

Sakaq nuk ka detaje mbi identitetin e tij dhe as për gjendjen shëndetësore në të cilën ndodhet.

Policia ka arrestuar një person që dyshohet si autori i plagosjes.