AKTUALITET, 23 Dhjetor 2022, 18:52

Aksident me vdekje në Shkodër, humb jetën 59-vjeçari

Aksident me vdekje në Shkodër, humb jetën 59-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër.

Policia lokale ka bërë të ditur se, ka humbur jetën në një aksident 59-vjeçari me M.R., i cili po udhëtonte me motoçikletë.

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 17:40 në fshatin Dajç, Shkodër shtetasi M. R. 59 vjeç, banues në Suka Dajç, duke drejtuar motorçikletën, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e motorçikletës, ku si pasojë është rrëzuar dhe ka humbur jetën.

Grupi hetimor vijon veprimet për sqarimin e rrethanave dhe shkakut të aksidentit.