AKTUALITET, 23 Dhjetor 2022, 15:21

Dyshonte se kishte lidhje me gruan e tij, shqiptari vret 52-vjeçarin në Itali

Dyshonte se kishte lidhje me gruan e tij, shqiptari vret 52-vjeçarin

Policia italiane ka vënë në pranga një 47-vjeçar shqiptar.

Bëhet me dije se, 47-vjeçari ka vrarë një 52-vjeçar duke e goditur atë me thikë në qafë dhe në disa pjesë të tjera të trupit. Vrasja bëhet me dije se ka ndodhur në zonë e quajtur via Borghesiana, në Itali.

Ngjarja e rëndë bëhet me dije se ka ndodhur nga xhelozia pasi 47-vjeçari dyshohet për lidhje intime mes gruas së tij dhe viktimës.