AKTUALITET, 28 Nëntor 2022, 16:53

Aksident i frikshëm në aksin Pogradec-Qafë Thanë, makina del nga rruga dhe merr para trafikndarësen

Aksident i frikshëm në aksin Pogradec-Qafë Thanë, makina del

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugo Pogradec-Qafë Thanë, në afërsi të fshatit turistik të Linit.

Sipas informacioneve një mjet ka dalë nga rruga e për pasojë është përplasur me trafikndarësen.

Siç shihet edhe nga pamjet përplasja ka qenë e fortë, ndërsa trafikndarësja ka hyrë mes përmes.

Fatmirësisht nuk ka njerëz të lënduar, por vetëm dëme materiale. Ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje.