AKTUALITET, 9 Qershor 2023, 10:18

Grabitet banesa e gjyqtares në Durrës

Grabitet banesa e gjyqtares në Durrës

Banesa e gjyqtares Shpëtime Pitaku në Durrës ka rënë pre e grabitjes këtë të premte.

Burime për median bëjnë me dije se gjyqtarja pretendon se në banesë i janë marrë 2 mijë euro dhe bizhuteri.

Mësohet se Shpëtime Pitaku ushtron detyrën në Gjykatën e Durrësit.