AKTUALITET, 11 Qershor 2024, 13:54

FOTOT/ Gjykata i dha vulën Berishës, momenti i festës së deputetëve të opozitës! Dalin me dy gishta lart nga ambientet e Apelit!

FOTOT/ Gjykata i dha vulën Berishës, momenti i festës së

Deputetët e opozitës kanë “shpërthyer” në festë pasi Gjykata e Apelit i ka dhënë vulën dhe logon e PD-së Sali Berishës.

Në foto shihet momenti teksa ata dalin nga dyert e Apelit pas dhënies së vendimit nga trupa e gjykuese, e cila i dha fund zvarritjes nëpër gjykata të çështjes së vulës së Partisë Demokratike.

Flamur Noka, Gazment Bardhi dhe Agron Gjekmarkaj, të cilët ishin të pranishëm në seancë, shihet të buzëqeshur dhe me dy gishtat lart, teksa gëzojnë për vendimin e togave të zeza.

FOTOT/ Gjykata i dha vulën Berishës, momenti i festës së

FOTOT/ Gjykata i dha vulën Berishës, momenti i festës së

FOTOT/ Gjykata i dha vulën Berishës, momenti i festës së

FOTOT/ Gjykata i dha vulën Berishës, momenti i festës së

FOTOT/ Gjykata i dha vulën Berishës, momenti i festës së

FOTOT/ Gjykata i dha vulën Berishës, momenti i festës së

FOTOT/ Gjykata i dha vulën Berishës, momenti i festës së

FOTOT/ Gjykata i dha vulën Berishës, momenti i festës së

FOTOT/ Gjykata i dha vulën Berishës, momenti i festës së

FOTOT/ Gjykata i dha vulën Berishës, momenti i festës së

FOTOT/ Gjykata i dha vulën Berishës, momenti i festës së

FOTOT/ Gjykata i dha vulën Berishës, momenti i festës së

FOTOT/ Gjykata i dha vulën Berishës, momenti i festës së