SPORT, 18 Shtator 2023, 18:51

FOTO/ Forma bombastike, tifozja e Juventusit “çmend” fansat në rrjetet sociale

FOTO/ Forma bombastike, tifozja e Juventusit “çmend” fansat

Eva Padlok u bë e famshme vite më parë si një prej modeleve më seksi të Moto GP-së. 

Ndonëse tashmë larg cirkuiteve, 39-vjeçarja spanjolle vijon të mbetet në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale.

Bukuroshja katalanase është tepër aktive në “Instagram”, ndërsa shfaqet në foto dhe video tepër provokuese. 

FOTO/ Forma bombastike, tifozja e Juventusit “çmend” fansatFOTO/ Forma bombastike, tifozja e Juventusit “çmend” fansat