LIFESTYLE, 13 Nëntor 2023, 19:28

Noizy-n e ‘godasin’ me karrige në kokë? Çfarë ndodhi me reperin (VIDEO)

Noizy-n e ‘godasin’ me karrige në kokë? Çfarë

Disa javë më parë, Noizy bëri një postim në rrjetet sociale, duke u shfaqur me gjak në kokë dhe sigurisht që kjo foto e këngëtarit shqetësoi fansat në atë kohë.

Pas shumë aludimeve lidhur me atë postim, më në fund Noizy konfirmoi se do të ishte pjesë e një filmi.

Pas këtij postimi, një tjetër skenë është postuar në profilin e reperit të njohur, ku shihet teksa goditet me një karrige në kokë. Ndërkohë që fillimisht ndjekësit e artistit janë trembur, ai ka sqaruar se në fakt është një sekuencë nga filmi që ai do të luajë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by NOIZY OTR (@noizy)

“Nuk ka konkurrencë as këtu, ju premtoj”, shkruan Noizy, duke lënë kështu të nënkuptohet se reperi nuk do të zhgënjejë edhe në debutimin e tij si aktor.

Ky postim i artistit është komentuar shumë nga ndjekësit e tij, ku një pjesë e madhe e komplimentojnë por që ka patur edhe nga ata që kanë shkruar se duhet t’ia lërë në dorë publikut vlerësimin.

Në videon e publikuar në rrjetet sociale, Noizy shihet teksa luan përkrah aktorit të njohur Blerim Destani, njëkohësisht edhe miku i Noizy-t prej vitesh.

Vera që kaloi ka qenë mjaft e ngarkuar për artistin, i cili solli për publikun shqiptar një ndër koncertet më të rëndësishme të karrierës së tij muzikore, “Alpha Show 2”.