BALLKAN, 13 Maj 2023, 14:35

Shkoi për t'iu dhënë ushqim, 2 të pastrehë rrahin për vdekje 52-vjeçarin

Shkoi për t'iu dhënë ushqim, 2 të pastrehë rrahin

Një 52-vjeçar ka gjetur vdekjen sot në Selanik, pasi u rrah e dhunua për vdekje nga dy të pastrehë, të cilët tentoi t’i ushqente.

Mediat e huaja shkruajnë se ngjarja ka ndodhur rreth orës 9 të mëngjesit. Dyshohet se tre personat kanë pasur një debat të ashpër dhe dy prej tyre kanë goditur 52-vjeçarin, duke shkaktuar vdekjen e tij.

Dy autorët, të dy vëllezër të moshave 40 dhe 42 vjeç janë arrestuar.