AKTUALITET, 20 Nëntor 2023, 09:29

Seanca për buxhetin 2024/ PD paralajmëroi kaos, deputetët e PS paraqiten më herët në Kuvend

Seanca për buxhetin 2024/ PD paralajmëroi kaos, deputetët e PS

Deputetët socialistë kanë shkuar më herët në Kuvend, ku do të mbahet seanca maratonë për buxhetin 2024, ndërsa opozita ka paralajmëruar sërish kaos dhe bllokimin e punimeve.

Ministri Taulant Balla, kreu i Grupit të PS, Bledi Çuçi dhe deputeti socialist Toni Gogu janë ndër të parët që janë futur në ambientet e Kuvendit, ndërsa seanca pritet të nisë në orën 10:00.