LIFESTYLE, 30 Prill 2024, 12:50

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli u bënë prindër për herë të parë, moderatorja publikon foton me vajzën!

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli u bënë prindër për herë

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë bërë prindër për herë të parë. Çifti kanë mirëpritur në jetë vajzën e tyre, të cilën e kanë quajtur Luna Marí Ejlli.

Moderatorja ka mirëpritur në jetë vogëlushen pak orë më parë dhe ka publikuar një foto në Instagram teksa së bashku me Luiz Ejlli mbajnë dorën e vajzës.

Kiara Tito dhe vogëlushja mësohet se janë në gjendje shumë të mirë shëndetësore.

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli u bënë prindër për herë

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli u bënë prindër për herë

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli u bënë prindër për herë