LIFESTYLE, 29 Nëntor 2022, 19:34

E harron përfundimisht Totin, Ilari Blazi kapet “mat” në krahët e një mashkulli tjetër. Zbulohet kush është partneri i saj i ri

E harron përfundimisht Totin, Ilari Blazi kapet “mat” në

Ilari Blazi e ka harruar përfundimisht ish-bashkëshortin Françesko Toti dhe tashmë ka gjetur një partner tjetër.

Ajo u kap mat në aeroportin e Cyrihut teksa puthej dhe përqafohej me një burrë.

Ai quhet Bastian dhe është një sipërmarrës gjerman i cili jeton në Frankfurt.

Media e përjavshme “Chi” ka zbuluar pamjet dhe gjithashtu ka treguar se çifti më i ri kaloi një fundjavë romantike në një hotel luksoz me spa.