AKTUALITET, 19 Prill 2024, 12:16

VIDEO/ Tensione në tubim, Flamur Noka tenton të “shkulë” gardhin metalik! Protestuesit përplasen me policinë

VIDEO/ Tensione në tubim, Flamur Noka tenton të

Protesta para Bashkisë Tiranë për dosjen 5D, ku u arrestuan me urdhër të SPAK drejtorë dhe ish-drejtorë, është shoqëruar me tensione. 

Deputeti Flamur Noka, së bashku me anëtarin e Këshillit Bashkiak, Tedi Blushin e Klevis Balliun kanë tentuar të “shkulin” gardhin metalik.

Gjithashtu kanë tentuar të çajnë kordonin e policisë, duke shkaktuar tensione me efektivët.