AKTUALITET, 26 Nëntor 2022, 21:00

Tiranë, aksident në “Kombinat”, plagoset shoferja

Tiranë, aksident në “Kombinat”, plagoset shoferja

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në zonën e Kombinatit. Mësohet se një mjet tip ‘Benz’ është përplasur me një autobus të linjës.

Për pasojë, ka mbetur e plagosur drejtuesja e ‘Benz’-it e cila është transportuar me ambulancë drejt spitalit për ndihmë mjekësore.

Gjendja e saj ende nuk bëhet me dije ndërsa mësohet se policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.