SPORT, 24 Shtator 2022, 21:37

VIDEO/ Ekzekutimi i himnit të Shqipërisë, “hakmerren” izrealitët! Ja çfarë ndodhi në Tel-Aviv

VIDEO/ Ekzekutimi i himnit të Shqipërisë,

Nuk munguan vërshëllimat gjatë ekzekutimit të himnit shqiptar në duelin ndaj Izraelit në Tel-Aviv. Një lloj “hakmarrje” kjo e izraelitëve, të cilët mesa duket e kanë ruajtur në kujtesën e tyre ndeshjen e muajit qershor që u luajt në “Air Albania”.

Himni i Izraelit u vërshëllye nga tifozët dhe sot, 3 muaj më vonë, ka ndodhur e njëjta gjë nga izraelitët. Për më tepër shikoni videon e mëposhtme: