SPORT, 29 Janar 2023, 12:08

Trajneri i Al-Nassr bën deklaratën e bujshme: Ronaldo do të kthehet në Europë

Trajneri i Al-Nassr bën deklaratën e bujshme: Ronaldo do të

Transferimi i Kristiano Ronaldos tek Al-Nassr ishte lajmi më i bujshëm i merkatos së janarit. 

Pas humbjes në Superkupën e Arabisë Saudite, trajneri Rudi Garsia u shpreh se portugezi nuk do ta mbyllë karrierën aty por do të kthehet në Europë.

“Kristiano Ronaldo nuk do ta mbyllë karrierën e tij si lojtar i Al-Nassr. Ai do të kthehet në Europë dhe do të luajë ndeshjet e fundit të karrierës së tij atje”, tha Garsia.