SPORT, 19 Nëntor 2023, 23:18

“Ti çove Shqipërinë në EURO 2024, unë do çoj Brazilin në World Cup 2026”, Duro zbulon bisedën me Silvinjon: Pasionin po na e vrasin

“Ti çove Shqipërinë në EURO 2024, unë do

Ish-mesfushori i Kombëtares, Klodian Duro, ka bërë një postim pikant në “Instastory”, teksa ka ndarë një foto me trajnerin Silvinjo.  

“Kur u takuam më the: Duro ne që duam të punojmë si trajner, kemi pasion dhe jemi të sëmurë për futbollin”, ishte mbishkrimi i Duros në foto.  

“Qesha dhe të thashë: Pasionin po na e vrasin, por ne vazhdojmë përpara se jemi të sëmurë për futbollin”, vijon shkrimi i ish-mesfushorit të Kombëtares.  

Në fund edhe një batutë: “Ti çove Shqipërinë në Euro 2024, unë do çoj Brazilin në World Cup 2026”.