SPORT, 21 Nëntor 2022, 14:35

Teuta pa trajner, klubi durrsak shkarkon Bledi Shkëmbin

Teuta pa trajner, klubi durrsak shkarkon Bledi Shkëmbin

Bledi Shkëmbi nuk është më trajner i Teutës.

Trajneri korçar është shkarkuar dhe stërvitjen e sotme e drejtoi Bledar Hodo.

Pritet që presidenti Hasanbelliu të emërojë në ditët në vijim një trajner tjetër që do të marr përsipër ringritjen e Teutës.