SPORT, 20 Nëntor 2022, 16:18

Nis Kupa e Botës/ Formacionet zyrtare Katar-Ekuador

Nis Kupa e Botës/ Formacionet zyrtare Katar-Ekuador

Kombëtarja e Katarit dhe ajo e Ekuadorit kanë publikuar formacionet zyrtare.

Takimi i vlefshëm për Grupin A me ndeshjen e hapëse e cila starton në 17:00 në stadiumin ‘Al Bayt Stadium’ të Al Kohr.

Katari: Al Sheeb; Al-Rawi, Khoukhi, Hassan; Pedro Miguel, Hatem, Boudiaf, Al Haydos, Homam Ahmed; Almoez Ali, Akram Afif.

Nis Kupa e Botës/ Formacionet zyrtare Katar-Ekuador

Ekuadori: Galindez; Preciado, Torres, Hincapie, Estupinian; Plata, Mendez, Caicedo, Ibarra; Valencia, Estrada.

Nis Kupa e Botës/ Formacionet zyrtare Katar-Ekuador