SPORT, 2 Shkurt 2023, 13:47

Në Francë e bëjnë të sigurt, një tjetër kampion Bote në 2018 tërhiqet nga kombëtarja e “Gjelave”

Në Francë e bëjnë të sigurt, një tjetër

Duket se Rafael Varan ka marrë vendimin për të mbyllur aventurën e tij me kombëtaren e Francës.

Siç raporton “Le Parisien”, mbrojtësi i Mançester Junajtid do tërhiqet nga “Gjelat” në moshën 29-vjeçare.

Kështu Varan bëhet lojtari i tretë, i cili u shpall kampion Bote në 2018, që tërhiqet nga kombëtarja, pas Hugo Loris dhe Stivi Mandanda.

Në Francë e bëjnë të sigurt, një tjetër