SPORT, 13 Maj 2024, 16:32

Miqësoret e qershorit/ Dalin në shitje biletat për Shqipëri-Lihtenshtejn & Shqipëri- Azerbajxhan

Miqësoret e qershorit/ Dalin në shitje biletat për

Para finaleve të kampionatit Europian “Gjermani 2024”, Kombëtarja shqiptare do të luajë dy ndeshje miqësore ndaj Lihtenshtejnit (3 qershor në orën 20:00) dhe Azerbajxhanit (7 qershor në orën 19:00), në “Haladás Sportkomplexum”, Hungari.

Federata Shqiptare e Futbollit dëshiron të njoftojë të gjithë futbolldashësit dhe tifozët e Kombëtares se nga dita e sotme do të kenë mundësi që të blejnë biletat e tyre për dy takimet miqësore në jegymester.hu

Linku për të blerë bileta në ndeshjen Shqipëri – Lihtenshtejn:  Bileta për ndeshjen Shqipëri – Lihtenshtejn

Linku për të blerë bileta në ndeshjen Shqipëri – Azerbajxhan:  Bileta për ndeshjen Shqipëri – Azerbajxhan

Nevojitet të regjistroheni në jegymester.hu në mënyrë që të blini biletën.

Të dhënat e detyrueshme që do ju kërkohen në momentin e blerjes së biletës suaj si: Emër/E-mail/Fjalëkalim të cilat duhet të jenë të sakta.

Pasi të zgjidhni ulësen tuaj ju mund të procedoni me pagesën përmes disa metodave: Pagesë me kartat VISA, MASTERCARD, MAESTRO si edhe AMERICAN EXPRESS.

Bileta është elektronike, por ju keni të drejtën edhe ta printoni. Vini re, nëse bileta nuk vjen brenda 5 minutash në postën tuaj elektronike (e-mail) lutemi të kontrolloni kartelën SPAM.