SPORT, 14 Prill 2024, 12:07

PSG-ja ofron 250 milionë euro për talentin 16-vjeçar

PSG-ja ofron 250 milionë euro për talentin 16-vjeçar

Paris Sen Zhërmeni humbi ndeshjen e parë në Champions kundër Barcelonës dhe një nga lojtarët për të cilët janë të interesuar në kampin katalanas është Jamal.

PSG ka një ofertë prej 250 milionë euro gati për talentin e Barcelonës, Lamine Jamal. Këtë e raporton Tuttosport. Presidenti i Barcelonës, Joan Laporta deklaroi javët e fundit se ai kishte refuzuar tashmë një propozim prej 200 milionësh për sulmuesin e lindur në vitin 2007, pa përmendur klubin e përfshirë.