SPORT, 19 Nëntor 2022, 16:20

Kuqezinjtë kërkojnë ta mbyllin vitin me fitore, publikohen formacionet zyrtare të miqësores Shqipëri-Armeni

Kuqezinjtë kërkojnë ta mbyllin vitin me fitore, publikohen

Shqipëria pret në “Air Albania” Armeninë në miqësoren e fundit të këtij viti.

Edi Reja kërkon ta mbyllë me të paktën një fitore këtë vit dhe kështu në formacion ka zgjedhur që të aktivizojë disa nga lojtarët më të mirë në dispozicion dhe gjithashtu dy lojtarë që luajnë në Superiore.

Shqipëria vjen me rreshtimin 3-5-2, teksa në majën e sulmit do të jetë dyshja Skuka-Muçi.

Kuqezinjtë kërkojnë ta mbyllin vitin me fitore, publikohen