SPORT, 25 Janar 2023, 09:19

Java e 18-të e Kategorisë Superiore, mësoni përballjet e ditës së sotme

Java e 18-të e Kategorisë Superiore, mësoni përballjet e

Sot starton java e 18-të e Kategorisë Superiore me dy supersfida në orën 13:00, ajo mes Bylisit-Vllaznisë dhe Laçit-Kastriotit. 

Ballshiotët vijnë në këtë sfidë pas humbjes me Tiranën ndërsa shkodranët pas fitores me Laçin.

Nga ana tjetër laçjanët do të presin krutanët pas humbjes me Vllazninë.

Të gjitha ekipet do të kërkojnë fitoren për tu ngjitur në klasifikimin e tabelës.

Java e 18-të e Kategorisë Superiore, mësoni përballjet e