SPORT, 25 Maj 2022, 17:40

Fotot/ Legjenda e Romës, Françesko Toti, qëndron në bregdetin e Golemit, para finales së Conference League

 

Fotot/ Legjenda e Romës, Françesko Toti, qëndron në

Legjenda e skuadrës së Romës, Françesko Toti ka zgjedhur të qëndrojë në plazhin e Golemit para finales së madhe të Conference League që do luhet sot në mbrëmje në "Air Albania" mes Romës dhe Fejnordit.

Siç shihet dhe nga fotot, Toti së bashku me ish lojtarin tjetër të njohur italian, Di Biaxho, po drekojne tek një prej hoteleve kryesore në Golem.

Legjenda e Romës ka mbetur mjaft i kënaqur nga mikpritja dhe gatimet tradicionale vendase të ofruar enkas për të.

Totti është treguar gjithashtu mjaft dashamirës me qytetarët të cilët kanë pozuar një foto me të. (TemA)

Fotot/ Legjenda e Romës, Françesko Toti, qëndron në

Fotot/ Legjenda e Romës, Françesko Toti, qëndron në

Fotot/ Legjenda e Romës, Françesko Toti, qëndron në